Anais Pouliot per Vogue Russia Mars 2012

Modelja Kanadeze Anais Pouliot paraqitet ne “Your Leisure” per Revisten Vogue Rusi Mars 2012, fotografuar nga Ellen von Unwerth dhe stilist Ekaterina Mukhina. Ne kete set fotografik eshte dhe modeli Leebo Freeman i cili paraqitet si nje kitarist .