Bardh e zi & shkëlqim

1. All in black
Për të patur look-un e viteve 20’ta, duhet të kombinoni një fund me thekë. Kështu disponimi për t’a pushtuar vendin ku vallzohet, ju shtohet gjerë tek maksimumi. Keni guxim që të dalloheni nga të tjerët, dhe vishuni në këte stil, njëashtu me një setër në stilin Kimono.
2. Gorgeous in Bronze
Pëlhura e zhdërvjellët e këtij Jumpsuit, duket sikur metali i lëngshm në trup, dhe ju jep një dukje magjepsëse.
3. Disco Queen
Fustani i bardhë dantellë, dhe triko me ngjyrë bakri, në kombinim me këpucë me take të larta, i bëntë gjitha zemrat që të rrahin më shpejt.
4. Back to black
Festat e fundvitit sjellin shumë ngjyra, por edhe në qoftëse visheni nga koka e gjerë në këmbë, në ngjyre të zezë, do të dukeni gjithmone elegante dhe e thjeshtë gjithmonë.


Të gjitha veshjet nga H&M.

 

Pëgaditur nga: Edisa Shahini