Joan Smalls per Vogue Paris Maj 2012

Ato cfare e bene fantastik kete set fotografik jane: nje mace e ashper, nje femije i bukur dhe natyrisht modelja Joan Smalls te cilet paraqiten ne rubriken ‘Gloria’ per Revisten Vogue Paris Maj 2012, fotografuar nga Terry Richardson.