Karlie Kloss per Vogue Paris Mars 2012

Modelja Karlie Kloss paraqiten ne “On the Run” per Revisten Vogue Paris Mars 2012, fotografuar nga Hans Feurer dhe stilist Mari Chaix me dizajne shume ngjyreshe nga Max Mara, Rick Owens, Mulberry dhe Chanel.