Styling Tips

day to night 1

Një veshje perfekte për ditë dhe natë, ngjyra e zezë karakterizon elegancën kurse e kaltërta të bën që të dallohesh nga të tjerët. Minimalizmi mbi të gjitha :)

Në fotografi : Xhaketa : Sandro Venin

Bluza : BASE range B Tank

Këpucët : Steven by Steve Madden

Pantallona të shkurtra : ALICE by Temperley Libre

 

office outfit

 

Kjo është një veshje për zyre dhe poashtu takime të ndryshme , cka ju bën që të vecoheni nga të tjerat janë ngjyrat blu dhe gjelbërt të cilat janë shumë në modë këtë vit. Bëhu guximtare eksperimento me ngjyra, je unike :)

Në fotografi : Këmisha :Equipment fern green washed silk Signature shirt

Xhaketa : ISSEY MIYAKE single breasted blazer

Pantolonat : J.Crew Bennett cropped chino in multistripe

Këpucët : Stuart Weitzman Naughty

Qanta : MICHAEL Michael Kors Large Selma Stud-Trim Saffiano Clutch\

Aksesorët : Bardot Triple Chain Necklace dhe Karen Walker Eyewear Number One