Winter Roses | Ellinore Erichsen, Sally Jonsson & Erika Linder për Fashion Gone Rogue

Winter Roses – Rickard Sund fotografoi Ellinore Erichsen, Sally Jonsson dhe Erika Linder për Fashion Gone Rogue, në veshje romantike për pranverë. Ato janë veshur më garderobë eksklusive nga Jil Sander, Diane von Furstenbergdhe Max Mara, me ndihmen e stilistes Tereza Ortiz.

Fustani Jil Sander

Fur Alice + Olivia, pantalonat See by Chloé

Philip Lim, qaforja Dimacci, këpucët Ralph Lauren, qorrapat “Stay Up” Vogue

Gjaketa Max Mara, rripi DSquared2, pantallonat Arelalizza

Paltoja DKNY, bluzë Baum und Pferdgarten, fundi Max Mara, këpucët D&G

Fundi D&G, aksesori Max Mara

Fustani Max Mara, këpucët Christian Dior, bylyzyku Dyrberg/Kern

Gjaketa Zoe, pantallonat Stella McCartney, rripi Diane von Furstenberg

Fotograf: Rickard SundStylist:
Tereza OrtizGrimi : Filippa Smedhagen Sund @ Mika´s Look´s
Flokët: Kalle Eklund @ Mika´s Look´s
Modelet: Ellinore Erichsen, Sally Jonsson & Erika Linder @ Mikas

 

Përgaditur nga: Edisa Shahini